3D принтер Anycubic Kobra 2 відноситься до нового покоління серед доступних FDM-принтерів від Anycubic для дому. Він практично у всьому перевершує першу модель: має функцію автоматичного вирівнювання, сенсорний дисплей з діагоналлю 4,3 дюйми, лист пружинної сталі з покриттям PEI, датчик філаменту, функцію відновлення при втраті потужності та швидкість друку до 250 мм/с. Цей доступний, компактний та зручний 3Д-принтер стане чудовим рішенням для домашніх DIY-проектів та навіть малого бізнесу.
Anycubic Kobra 2 постачається у вигляді DIY-комплекту. Основа і рама складають більшу частину вмісту коробки. також в комплект входять: друкуюча головка, сенсорний рідкокристалічний дисплей, датчик філаменту, тримач котушки, матеріали для збирання, необхідні інструменти та кабель живлення. У комплект поставки також входять картка microSD, пристрій для читання карток пам'яті та деяка кількість пластику PLA.
Складання Anycubic Kobra 2 описано в посібнику, що додається, а також в короткому ілюстрованому посібнику з експлуатації, досить повному, легкому для розуміння. Весь процес складання та налаштування займає менше 30 хвилин, а в комплект постачання входять усі необхідні інструменти.
Після першого увімкнення можна приступати до вирівнювання. У випадку Kobra 2 воно відбувається автоматично завдяки Anycubic LeviQ 2.0 з індуктивним датчиком. Після вирівнювання можна розпочинати перший 3D-друк.
Новий 3Д-принтер зовні нагадує Anycubic Vyper. Його друкована платформа з розмірами 23 х 23 см наводиться рух двигуном за допомогою ременя. При необхідності натяг можна відрегулювати. Сама печатка виконується на пластині з пружинної сталі з покриттям PEI. Після завершення процесу друку та деякого остигання магнітну пластину разом з готовою модель можна швидко зняти і, злегка зігнувши пластину, від'єднати модель. 3Д-принтер дозволяє створювати цілком габаритні вироби з максимальним розміром 25 x 22 x 22 см.
На передній панелі 3D принтера Anycubic Kobra 2 знаходиться порт USB-C та слот для картки пам'яті microSD, а в правому кутку розташований 4,3-дюймовий РК-сенсорний дисплей. Порт живлення та кнопка включення знаходяться ліворуч.
Завдяки кільком доробкам Kobra 2 тепер здатний друкувати зі швидкістю до 250 мм/с. Частково це пов'язано з новим двоступінчастим директ-екструдером, який забезпечує більш точну екструзію на високих швидкостях, і з хотендом потужністю 60 Вт, який забезпечує більш високу швидкість екструзії нитки. Вентилятор потужністю 4 Вт забезпечує потрібне охолодження, що дозволяє швидше друкувати наступні шари. Рух друкувальної голівки також оптимізовано. U-подібні підшипники SG15, адаптована конструкція осей та оптимізація осі Z знижують тертя, завдяки чому переміщення друкуючої голівки стають швидшими, але при цьому точними.
У комплект поставки Anycubic Kobra 2 входять картка micro SD ємністю 8 ГБ та пристрій для читання карток пам'яті. Крім іншого, картка пам'яті містить посібник, різні тестові файли у форматі GCode, а також слайсер PrusaSlicer. Програмне забезпечення є безкоштовним, з відкритим вихідним кодом та регулярно оновлюється.
Можна сказати, що Anycubic Kobra 2 вийшов цілком успішним наступником першої Kobra. 3D-принтер має високу якість виготовлення, швидко збирається, а завдяки автоматичному вирівнюванню за допомогою сітки 5×5 точок налаштовується за кілька хвилин. Таким чином, Kobra 2 дуже підходить для новачків, які хочуть без зайвих складнощів увійти до світу 3D-друку. Порадує він і просунутих користувачів, яким потрібний 3D-принтер з гарною якістю друку на високій швидкості та за доступною ціною.
Характеристики 3D принтер Anycubic Kobra 2
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Так |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Тип екструдера | Direct |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 260℃ |
| Температура столу | 110℃ |
| Область друку | 250x220x220 мм |
| Калібрівка | Автоматична |
| Швидкість друку / вирощування | до 250 мм/с |
| Товщина шару | 0.1-0.35 мм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Примусовий підігрів камери | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Система відновлення друку | Так |
| Сопло | 0.4 |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | PLA/ABS/PETG/TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL, OBJ |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | PrusaSlicer |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель), MicroSD Card |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 486x440x435 мм |
| Габарити упаковки | 520х500х250 мм |
| Вага нетто | 8.4 кг |
| Вага брутто | 9.5 кг |