3D принтер Anycubic Vyper - це доступний, але в той же час дуже функціональний FDM-принтер. Він має досить велику область побудови, а його екструдер дозволяє працювати з багатьма термопластиками, включаючи TPU. Хоча принтер поставляється не до кінця зібраним, він є модульним, і фінальне складання навряд чи займе більше 10 хвилин. Anycubic Vyper – це чудовий варіант для використання в домашніх умовах.
Vyper має класичний корпус відкритого типу, а його механіка забезпечує високу точність роботи: 0.0125 мм по осях XY і 0.002 мм по осі Z. Швидкість друку при цьому може перевищувати 100 мм / с. Габарити області побудови становлять 245×245×260 мм. У нижній частині корпусу розташовується зручний висувний ящик для інструментів та запчастин.
Одна з найважливіших переваг цього принтера - його екструдер, оснащений відразу двома шестернями і має чудове охолодження. Таке рішення дозволило посилити зчеплення з ниткою і впевнено працювати не тільки з PLA, ABS або PETG, але і з гнучкими матеріалами. Максимальна температура екструдера становить 260 градусів. Приємною особливістю друкарської голови Anycubic Vyper є її модульна будова. Завдяки цьому екструдер легко замінити. Також є система підсвічування друкарської області.
Друкована платформа з алюмінієвою основою має фірмове адгезійне покриття від Anycubic і є підігрівається до 110 градусів. Платформа вирівнюється в автоматичному режимі по 16-ти точках.
Пристрій працює під керуванням процесора Cortex-M3. 32-бітна материнська плата забезпечує швидке завантаження та обробку даних, а використання тихих драйверів TMC2209 відчутно знижує шум в процесі друку.
3D принтер Anycubic Vyper має зручний інтерфейс. Все керування здійснюється за допомогою 4,3-дюймового кольорового тачскрину в правій частині пристрою. Дані можна завантажувати з карти пам'яті або через USB.
Характеристики 3D принтер Anycubic Vyper
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Так |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 260 °С |
| Температура столу | 110 °С |
| Область друку | 245x245x260 мм |
| Калібрівка | Автоматична |
| Швидкість друку / вирощування | 180 мм/с (найкраща деталізація 80 - 100 мм/с) |
| Точність осі XY | 0.0125 мм |
| Точність осі Z | 0.002 мм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Примусовий підігрів камери | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | PLA, ABS, PETG, Wood, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL, OBJ, AMF, GCODE |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | Cura |
| додаткова інформація | |
| Комплект поставки | 3D принтер, розділений на кілька великих модулів для простоти збирання; Кріплення для складання - гвинти, хомути-стяжки; Кабель живлення 220В; USB-кабель для комп'ютера; Шпатель; Утримувач котушки з філаментом; Карта пам'яті SD із ПЗ; Тестовий моток пластику, PLA; документи. |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель), SD Card |
| Електроживлення | Вхідна напруга: 100/240 В змінного струму, 60/50 Гц. Вихідна напруга: 24 В/14,6 А |
| Робоча температура середовища | 8 - 40 °С |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 508x457x516 мм |
| Габарити упаковки | 670x610x270 мм |
| Вага нетто | 10 кг |
| Вага брутто | 15 кг |