Полімеризаційна камера (УФ-камера) і Мийка Anycubic Wash and Cure Plus — це пристрій 2 в 1, абсолютно необхідний для якісного фотополімерного друку. Вона дозволяє відмивати смоляну модель від залишків матеріалу і обробляти її УФ-випромінюванням для остаточного затвердіння. Модель має найбільші габарити у всій лінійці Wash and Cure, що дозволяє виконувати обробку великих виробів, створених на принтерах з діагоналлю матриці до 8,9 дюймів включно.
Anycubic Wash and Cure Plus - довгоочікувана новинка 2021 року, яка почала надходити в продаж в кінці квітня.
Головною перевагою новинки, безумовно, є її вражаючий обсяг. При загальних габаритах пристрою 290×270×490 мм і вазі 6,5 кг воно здатне обробляти вироби з розмірами до 192×120×245 в режимі миття і 190×245 мм в режимі УФ-камеры. Це відкриває перед мейкерами нові можливості, дозволяючи обробляти по-справжньому великі об'єкти.
Втім, камера стала не тільки більше, але й технологічніше. Anycubic Wash and Cure Plus отримала нову L-подібну стійку, на якій кріпляться 20 світлодіодних джерел УФ-випромінювання. Це забезпечує більш надійне затвердіння моделі як у верхній, так і в нижній частинах, використовуючи відбивні властивості обертового на 360 градусів столу.
Інші функції та характеристики вже добре знайомі всім, хто мав справу з цією лінійкою продуктів від Anycubic. Джерела світла використовують довжину хвилі 405 нм. Час обробки можна задати за допомогою таймера: від 1 до 60 хвилин. Всі елементи керування зосереджені в передній нижній частині корпусу: невеликий РК-екран і ручка-енкодер дозволяють швидко задати всі параметри роботи.
Характеристики Anycubic Wash and Cure Plus
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Поворотний стіл | Так |
| Розмір робочої камери | 192х120х245 мм / 190х245 мм |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 290х270х479 мм |
| Габарити упаковки | 400x400x550 мм |
| Вага нетто | 6.5 кг |
| Вага брутто | 10 кг |