
3D принтер Anycubic Photon Ultra - новинка від 2021 року, створена в співпраці з напівпровідниковим гігантом Texas Instruments. На відміну від багатьох популярних моделей фотополімерних принтерів від Anycubic цей принтер працює за технологією DLP. Головне завдання, яке ставили перед розробниками — радикально підвищити якість деталізації виробів і швидкість друку.
Однією з головних переваг Anycubic Photon Ultra стала абсолютно нова система застосовуваних джерел світла. Вона дала можливість підвищити коефіцієнт ефективності УФ-випромінювання при засвіченні моделі до 95%. За цим показником новинка значно перевершує більшість конкуруючих принтерів з ЖК-матрицями.
Технологія DLP у поєднанні з рівномірно розподіленим і стабільним джерелом УФ-випромінювання дала можливість втричі підвищити ефективність роботи по порівнянню з конкурентами, що застосовують технології SLA і LCD / LED. 3D принтер Anycubic Photon Ultra забезпечує високу точність відтворення деталей і швидкість друку.
Характеристики 3D принтера Anycubic Photon Ultra
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | DLP |
| Область друку | 102х57х165 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 1.5 с/шар |
| Товщина шару | 10 мкм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Дозвіл матриці | 1280х720 px |
| Роздільна здатність по осі XY | 80 мкм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | Фотополімерні смоли 405 нм |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Anycubic Photon Workshop |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель) |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 222х227х383 мм |
| Габарити упаковки | 300x300x450 мм |
| Вага нетто | 4 кг |
| Вага брутто | 6 кг |