3D принтер Anycubic Photon Mono SE – найшвидший принтер із сімейства Photon Mono. Пристрій працює за технологією LCD/LED. Обладнання підходить для професійного використання, а також захоплених мейкерів та організації невеликого бізнесу.
Особливу увагу варто приділити дизайну принтера. Нетиповий для всіх Photon Mono корпус із відкидною кришкою виготовлений з металу. Прозоре віконце з акрилу дозволяє спостерігати за печаткою.
Незважаючи на те, що область друку значно зменшилася (порівняно з Anycubic Photon Mono X), якість та швидкість роботи пристрою не постраждали. Швидкість друку 80 мм/год та висока роздільна здатність по всіх осях дозволяють отримати відмінний результат.
Пристрій оснащений матрицею 2К, а також має запатентоване джерело УФ-випромінювання. Час експонування лише 1 секунда дозволяє прискорити друк. Завдяки посиленій рейковій напрямній осі Z та кроковому двигуну, шари не зміщуються і друк залишається стабільним навіть на високих швидкостях.
Принтер має вбудовану систему охолодження. Охолодження дозволяє продовжити термін служби пристрою та зробити друк більш стабільним.
Anycubic Photon Mono SE із вбудованим модулем Wi-Fi дозволяє передавати дані дистанційно. У комплекті USB-накопичувач із програмою для ПК або смартфона.
Також виробник пропонує всім своїм користувачам безкоштовне програмне забезпечення Anycubic Slicer. Програма має широкий функціонал і дозволяє не тільки нарізати зображення, а й додавати унікальні деталі до 3D моделі.
Переваги 3D принтера Anycubic Photon Mono SE
Стильний, компактний та швидкий принтер - відмінне рішення для аматорського та професійного друку. Просте управління, ПЗ для нарізки в комплекті та вбудований Wi-Fi модуль роблять роботу з комфортним пристроєм.
Особливості Anycubic Photon Mono SE:
- металевий резервуар для смоли;
- вбудована система охолодження;
- модуль Wi-Fi;
- висока якість;
- вирівнювання платформи одним гвинтом.
| Загальні | |
| Бренд | Анікубічний |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал ущільнення | Фотополімерна смола |
| Технологічні штампи | LCD/LED |
| Область друку | 130x78x160 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 60 мм/год |
| Товщина шару | 10 мкм |
| Точність осі Z | 10 мкм |
| Діагональ матриці | 6 дюймів |
| Тип матриці | РК моно |
| Роздільна здатність матриці | 2560 x 1620 пікселів |
| Роздільна здатність осі XY | 50 мкм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (кабель), Wi-Fi |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 200х220х400 мм |
| Габарити упаковки | 300х320х500 мм |
| Вага нетто | 8 кг |
| Вага брутто | 10 кг |