Ласкаво просимо до майбутнього 3D-друку з Anycubic Photon Mono M5s!
Неперевершена роздільна здатність матриці 12К
3D принтер Anycubic Photon Mono M5s є справжнім витвором мистецтва з роздільною здатністю 12K своєї 10,1-дюймової матриці. Він досягає точності XY 19 мікрон, відтворюючи деталі з дивовижною точністю, порівнянною з товщиною людського волосся.
Жодного вирівнювання друкарської платформи
Механічні датчики тиску під ванною для смоли виявляють відповідність між площиною друкарською платформою і плаваючим рівнем матриці і принтер автоматично регулює площину на основі результатів. Це виключає ризик збою рівня та підвищує успішність друку.
Швидше в 3 рази
Photon Mono M5s здатний досягти середньої швидкості друку 105 мм/годину. При використанні спеціальної високошвидкісної плівки, яка знижує силу зчеплення, і високошвидкісної смоли принетер досягає найвищої швидкості друку при шарі 0.1 мм.
Розумно, просто та ефективно
Безліч датчиків і перевірок, як перед друком, так і під час дозволять вам не допустити жодного бракованого друку. Ще більше автоматизації процесу!
Anycubic App
Завантажте популярні моделі та STL-файли в один дотик і пориньте у світ 3D-друку. Можливість моніторингу процесу друку гарантує повний контроль.
Оновлене ПЗ Anycubic Photon Workshop 3.1
У новій версії програми для нарізки Anycubic Photon Workshop 3.1 опція "Інтелектуальний Режим" здатна інтелектуально підбирати параметри експозиції в залежності від деталей та розміру моделі, знижуючи ризик невдалого друку через неправильні параметри.
Цей 3D принтер – розумний та потужний пристрій, який привнесе ваші 3D проекти на новий рівень!
Характеристики Anycubic Photon Mono M5S
| Загальні | |
| Бренд | Анікубік |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал ущільнення | Фотополімерна смола |
| Технологічні штампи | LCD/LED |
| Область друку | 200x218x123 мм |
| Швидкість друку / вирощування | до 105 мм/год |
| Товщина шару | До 10 мкм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Діагональ матриці | 10.1 дюйми |
| Тип матриці | РК моно |
| Роздільна здатність матриці | 12K (11520 x 5120 пікселів) |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | stl, obj |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Anycubic Photon Workshop |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель), Wi-Fi |
| Електроживлення | 220 В, 100 Вт |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 460x270x290 мм |
| Габарити упаковки | 375x395x600 мм |
| Вага нетто | 8,9 кг |
| Вага брутто | 12 кг |