3D принтер Anycubic Photon Mono – монохромний MSLA принтер з 2К матрицею, призначений для друку рідкими полімерами. Зменшений час засвічення дозволяє зробити 3D друк швидшим.
Пристрій має високу точність. LCD екран з роздільною здатністю 2560х1620 пікселів дозволяє друкувати деталі з роздільною здатністю до 51 мкм по осях X і Y. Точність друку досягається за рахунок покращеної конструкції осі Z.
3D Принтер має досить велику область друку 165х130х80 мм. Вдале рішення розташування джерела світла паралельно до робочої платформі забезпечує рівномірне спікання шарів по всій площі робочої поверхні.
Устаткування зручне у використанні. Можливість швидкої заміни FEP-плівки та функція зупинки друку при знятті акрилової кришки роблять роботу комфортною.
Особливу увагу виробник приділив безпеці використання принтера. Прозора кришка дозволяє спостерігати за процесом друку і захищає користувача від шкідливого УФ-випромінювання.
Передача даних для друку можлива через кабель, підключений до комп'ютера або USB-накопичувач.
Переваги 3D принтера Anycubic Photon Mono
Компактний настільний принтер дозволяє виготовити деталі із полімерної смоли високої якості. Оскільки принтер має невисоку швидкість роботи (порівняно з іншими моделями цієї лінійки) 50 мкм, він підійде для першого знайомства з печаткою фотополімерами.
Особливості Anycubic Photon Mono:
- область побудови 165х130х80 мм;
- просте керування;
- прозора акрилова кришка;
- слот для USB;
- висока якість.
| Загальні | |
| Бренд | Анікубічний |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал ущільнення | Фотополімерна смола |
| Технологічні штампи | LCD/LED |
| Область друку | 130х80х165 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 60 мм/год |
| Товщина шару | 10 мкм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Роздільна здатність матриці | 2560x1620 пікселів |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель) |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 222x227x383 мм |
| Габарити упаковки | 295х295х530 мм |
| Вага нетто | 4,3 кг |
| Вага брутто | 6,5 кг |