3D принтер Anycubic Photon M3 Max — топова модель в лінійці нових фотополімерних принтерів від компанії Anycubic. Max з 13.6-дюймової матрицею і дозволом 7K дає можливість створювати великогабаритні вироби з приголомшливою деталізацією. Цей принтер можна сміливо застосовувати не тільки в освітніх цілях, але і в лабораторних умовах для друку найрізноманітніших виробів.
У цій моделі великий робочий об'єм досягається за рахунок використання 13.6-дюймової монохромної матриці. Вона має збільшений робочий ресурс до 2 000 годин і забезпечує дозвіл друку 7K для створення великих моделей з високим рівнем деталізації.
Завдяки використанню матричного джерела УФ-випромінювання відбувається рівномірне засвічення моделі з усіх сторін і якісна полімеризація. З довжиною хвилі 405 нм він дозволяє використовувати для друку переважну більшість доступних на ринку фотополімерних смол.
Висока продуктивність принтера забезпечується за рахунок системи автоматичного доливання фотополімерної смоли.
3D принтер Anycubic Photon M3 Max оснащений великим сенсорним екраном для керування всіма процесами друку. Для підключення до ПК використовується USB
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | LCD/LED |
| Область друку | 298x164x300 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 60 мм/год |
| Діагональ матриці | 13.6 дюйма |
| Тип матриці | LCD Mono |
| Дозвіл матриці | 7K, 6480x3600 px |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL, OBJ |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Anycubic Photon Workshop |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель) |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 400х408х596 мм |
| Габарити упаковки | 500х500х650 мм |
| Вага нетто | 21 кг |
| Вага брутто | 26 кг |