3D принтер Anycubic Kobra Plus — модель середнього рівня з нової лінійки FDM-принтерів від компанії Anycubic. Принтер має збільшені розміри області побудови, Direct-екструдер і дуже простий у використання та обслуговування. Він може з успіхом застосовуватися як у домашніх умовах, так і у сфері освіти.
На відміну від молодшої моделі Kobra Plus має значно більшу об'ємну область побудови з розмірами 300×350×300 мм. Цього цілком достатньо, щоб за один цикл друкувати великі і добре деталізовані моделі. Пристрій отримав корпус відкритого типу.
Друкована платформа з системою автоматичного регулювання по 16-ти точках розташовується на сталевій основі і має покриття з карборундового скла. Воно стійке до дряпин і гарантує високий рівень адгезії першого шару моделі.
Direct-екструдер власної розробки Anycubic дозволяє ефективно застосовувати широкий спектр матеріалів: від PLA, SBS або PETG до гнучких TPU і TPE-пластиків.
3D принтер Anycubic Kobra Plus оснащується великим і зручним LCD-тачскрином, за допомогою якого можна швидко виконати всі налаштування.
Принтер поставляється у виді модульного DIY-набору і збирається за раховані хвилини.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Так |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Тип екструдера | Bowden |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Область друку | 300x350x300 мм |
| Калібрівка | Автоматична |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Примусовий підігрів камери | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | PLA, ABS, PETG, Wood, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL, OBJ, AMF, GCODE |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | Cura |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 500х500х550 мм |
| Габарити упаковки | 600х600х240 мм |
| Вага нетто | 15 кг |
| Вага брутто | 17 кг |