3D принтер Elegoo Mars 4 DLP – найновіший фотополімерний DLP-принтер, який використовує технології TI (Texas Instruments). Цей компактний, економічний і при цьому високоточний та продуктивний пристрій здатний вирішувати завдання професійного рівня.
Технологія DLP дозволяє проектувати промінь довжиною 405 нм безпосередньо та концентровано на дно резервуара для смоли з рівномірністю освітлення до 95%. Загартоване скло замінює традиційні рідкокристалічні матриці, ефективно знижуючи розсіювання світла та перешкоди від розсіяного світла. Тим часом алгоритм згладжування сірого значно зменшує нерівні краї, роблячи поверхню моделі більш гладкою і рівною. У DLP-проекторі ELEGOO використовується високопродуктивне світлодіодне джерело світла LG + 13-шаровий об'єктив, що забезпечує інтенсивність світла до 4 МВт/см2 та рівномірність освітлення до 95% у поєднанні із загартованим склом з коефіцієнтом пропускання світла 95%, що зводить до мінімуму розсіювання світла та світловіддачу. В результаті досягається більш висока точність друку, ніж у рідкокристалічних 3D-принтерів з такою самою роздільною здатністю.
При використанні проектора 2K з роздільною здатністю 2560 x 1440 вокселів та точністю по осі XY 52 мікрона швидкість друку може досягати 70 мм/год, а точність розмірів становить ±0,05 мм. У поєднанні з алгоритмом повного згладжування відтінків сірого можна створювати чіткі деталізовані моделі з мінімальною апертурою 0,2 мм.
Термін служби DLP-проектора становить понад 20 000 годин, що у 10 разів перевищує термін служби РК-матриці (близько 2000 годин). Це означає значну економію витрат на технічне обслуговування 3Д-принтера.
Робоча потужність Elegoo Mars 4 DLP – лише 12 Вт. Оскільки при меншому енергоспоживання виділяється менше тепла, відпадає необхідність у вентиляторі для охолодження для відведення тепла. У поєднанні з безшумною материнською платою STM32 це знижує рівень шуму під час друку до <48 дБ.
Лінійна напрямна осі Z потовщена з 15 мм до 20 мм, що ефективно знижує амплітуду вібрації при переміщенні осі Z і дозволяє згладжувати шари друкованих моделей. Піскоструминна обробка поверхня друкарської платформи покращує адгезію, а плівка PFA має менше натягу, що в сукупності підвищує ефективність друку.
Вбудований фільтр з живленням від USB та активованим вугіллям поглинає виділення фотополімерної смоли. Також можна використовувати великий очисник повітря ELEGOO з габаритами 210 х 247 х 410 мм, що купується окремо.
3D принтер Elegoo Mars 4 DLP повністю сумісний із пропрієтарним програмним пакетом Voxeldance Tango Slicer. Цей слайсер має три основні режими: статичний і динамічний режим (включаючи плавний режим і високошвидкісний режим). У динамічному режимі, коли поперечний переріз моделі невеликий, швидкість підйому відбитка збільшується, тим самим підвищуючи ефективність друку; і навпаки, швидкість друку уповільнюється. Крім того, ELEGOO самостійно розробила новий формат GOO slice з відкритим вихідним кодом, який сумісний із стороннім програмним забезпеченням, таким як CHITUBOX та Lychee Slicer.
| Загальні | |
| Бренд | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | DLP |
| Область друку | 132.8x74.7x150 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 30 - 70 мм/год |
| Товщина шару | 0.01 – 0.2 мм |
| Точність осі Z | 0.02 мм |
| Роздільна здатність матриці | (2560 x 1440 px), 2K |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Роздільна здатність по осі XY | 18х18 мкм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | Фотополімерні смоли |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | stl |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | Chitu Box & Voxeldance Tango |
| додаткова інформація | |
| Комплект поставки | USB-накопичувач; Пластиковий шпатель; Сталевий шпатель із дуже міцною ручкою; Запасне кріплення; 10x фільтрів із смоли; Кілька пар рукавичок; Дві хірургічні маски; Шестигранні ключі; Калібрувальний лист; Один шнур живлення без трансформатора завдяки низькому споживанню енергоспоживання машини; Інструкція англійською мовою; Очищувач повітря |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель) |
| Електроживлення | 100-240В, 50/60 Гц, 24В 3A |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 227х227х438.5 мм |
| Габарити упаковки | 565х270х285 мм |
| Вага нетто | 5.2 кг |
| Вага брутто | 6.8 кг |