3D принтер Anycubic Kobra 2 Plus – нове покоління FDM-принтерів від Anycubic із значно збільшеною швидкістю друку, збільшеною областю побудови та автоматичним калібруванням.
Якщо порівнювати Kobra 2 Plus з багатьма іншими FDM-принтерами споживчого класу, то його максимальна швидкість друку збільшилася в 10 разів і може сягати 500 мм/c. Створення навіть великих та деталізованих моделей тепер відбувається набагато швидше. Це заощаджує час і робить друк більш енергоефективним.
3D принтер Anycubic Kobra 2 Plus має область побудови об'ємом 41 літр та габаритами 320 х 320 х 400 мм. За рахунок збільшеної швидкості друку принтер демонструє найвищу продуктивність навіть при друку великих і деталізованих моделей за один цикл. За цим показником він випереджає більшість конкурентів.
Завдяки використанню нового Direct-екструдера та двомоторної конструкції переміщення по осі Z досягається ефективна та точна подача витратних матеріалів. Таким чином друк стає більш плавним. У поєднанні з якісною системою охолодження моделі результат друку виходить точнішим, а видимих ліній шару буде менше.
Максимальна температура нового екструдера – 260 градусів за Цельсієм, а друкованої платформи, що підігрівається, – до 90 градусів.
Функція "Компенсація вібрації" дозволяє одним клацанням миші визначити резонансну частоту осі X/Y і підігнати швидкість переміщення таким чином, щоб компенсувати резонанс. Функція "Керування потоком" підвищує якість опрацювання шарів за рахунок інтелектуальної компенсації ретракту та повторного заповнення, забезпечуючи рівномірне заповнення та опрацювання деталей моделі.
Високопродуктивний процесор Cortex-A7 з тактовою частотою 1,2 ГГц забезпечує 3Д принтеру достатню обчислювальну потужність для швидких обчислень, виконання команд, управління драйверами. За рахунок цього також виник великий приріст у швидкості роботи.
Нова система повністю автоматичного вирівнювання LeviQ 2.0 Smart Z-Offset заощаджує час і працює на підвищення продуктивності. Переміщення друкованої голови осі Z інтелектуально компенсується після автоматичного вирівнювання, а значення компенсації осі Z підтримується відповідно до налаштувань користувача і сценаріями використання. Це дозволяє швидко приступити до роботи, одразу отримувати якісні результати друку та не викличе труднощів навіть у новачків.
3D принтер Anycubic Kobra 2 Plus підтримує програму Anycubic APP. Його поява на ринку очікується у 4-му кварталі 2023 року. Програма дозволить завантажувати оновлення мікропрограми, відстежувати стан принтера в режимі реального часу. У планах розробників - підготовка моделей до друку, відеомоніторинг та дистанційне керування уповільненою зйомкою, окремий модуль бібліотеки відкритих моделей, які вже готові до друку.
Характеристики 3D принтер Anycubic Kobra 2 Plus
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Так |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Тип екструдера | Direct |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Незалежні екструдери | Ні |
| Температура екструдера | 260°C |
| Температура столу | 90°C |
| Область друку | 400x320x320 мм |
| Калібрівка | Автоматична |
| Швидкість друку / вирощування | до 500 мм/c |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Примусовий підігрів камери | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | PLA, ABS, PETG, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL, OBJ, AMF, GCODE |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Cura |
| додаткова інформація | |
| Комплект поставки | Рамка – 1 шт. Основа – 1 шт. Сенсорний екран – 1 шт. Утримувач філаменту – 1 шт. Друкувальна головка - 1 шт. Детектор закінчення філаменту – 1 шт. Діагональний профіль – 1 шт. Сопло – 1 шт. М3 * 6 - 4 шт. М5 * 45 - 2 шт. М5 * 35 - 2 шт. М5 * 30 - 4 шт. М5 * 20 - 4 шт. М5 * 25 - 2 шт. Шайба – 2 шт. Товста шайба – 2 шт. Гайка – 1 шт. Затискач для кріплення кабелю – 1 шт. Мастило – 1 шт. Філамент – 1 шт. Кабель живлення – 1 шт. Набір інструментів – 1 шт. USB-кабель – 1 шт. Посібник користувача – 1 шт. |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель), Wi-Fi |
| Електроживлення | 400 Вт |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 630x605x564 мм |
| Габарити упаковки | 700х700х240 мм |
| Вага нетто | 13 кг |
| Вага брутто | 17 кг |