3D принтер Anycubic Mega S – оновлена модель i3 Mega, призначена для друку методом пошарового наплавлення (FDM). Удосконалені вузли і форсунка V5 з наскрізною конструкцією дозволяють друкувати жорсткі деталі, що гнуться, матеріалом типу ТПУ. Для роботи можна використовувати філаменти PLA, ABS, HIPS, Wood. Область друку 210х210х205 мм дозволяє виготовляти великі деталі.
Anycubic I3 Mega S - одна з бюджетних моделей, що володіють усім необхідним функціоналом для адаптивного виробництва. 3D принтер підходить для створення прототипів, що може використовуватися в освітніх закладах для наочного пояснення матеріалу.
Конструкція 3D принтера з жорсткою алюмінієвою рамою із профілю забезпечує більш точну роботу. Запатентована платформа Ultrabase з підігрівом до 100 ° С допомагає легко знімати модель, при цьому нижня частина залишається гладкою і приємною на дотик. Дрібні пори на поверхні платформи забезпечують хорошу адгезію у процесі роботи.
Принтер поставляється частково зібраним – для повної установки необхідно закріпити раму та підключити кабелі. Перед постачанням виробник проводить безперервне тестування обладнання протягом 24 годин.
Сенсорний екран TFT зі швидким відгуком дозволяє легко керувати процесом друку. Інтуїтивно зрозуміле меню кількома мовами робить роботу з Анікубік комфортною.
Принтер Anicubic i3 Mega S має датчик пластику. Якщо філамент закінчився, друк автоматично зупиняється. Функція відновлення роботи після вимкнення живлення дозволяє виготовляти великі моделі в декілька прийомів.
Переваги Anycubic Mega S
На відміну від свого попередника i3 Mega, Anycubic S має особливості, що роблять роботу комфортною:
- Модернізований екструдер для виготовлення гнучких елементів.
- Підігрівається платформа для легкого зняття деталі.
- Вбудований тримач котушки для рівномірної подачі матеріалу.
- Подвійні датчики осі Z для точного калібрування.
- Інтелектуальна система температурного контролю для запобігання тепловому розгону.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Модульний |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 260 °С |
| Температура столу | 100 °С |
| Область друку | 210x210x205 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 10-120 мм/с |
| Товщина шару | 50 мкм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель), SD Card |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 405x410x450 мм |
| Габарити упаковки | 500x500x240 мм |
| Вага нетто | 16 кг |
| Вага брутто | 20 кг |