Фотополімерна смола Anycubic ECO Plant-Base UV Resin - біорозкладний полімер для 3D друку. Полімер можна використовувати в стоматології та протезуванні, тому що вироби з нього не викликають алергічних реакцій. Компонент сумісний із більшістю LCD/DLP принтерів.
Фотополімер виготовлений на основі соєвої олії без вмісту бісфенолу A, BPA та шкідливих летких сполук. Полімер не має запаху, що дозволяє використовувати його у приміщеннях без примусової вентиляції.
Anycubic ECO Plant-Base UV Resin є повністю біорозкладним та безпечним у роботі, що підтверджено сертифікатом відповідності EN 71-3: 2013.
Смола чутлива до ультрафіолетового випромінювання 355-405 нм, тому підходить практично для всіх принтерів. Низька усадка дозволяє виготовити деталь високої якості. Найбільш хороший результат фотополімер показує разом із принтерами Anycubic Photon.
Переваги фотополімеру Anycubic ECO Plant-Base UV Resin
- відсутність різкого запаху;
- сприйнятливість до широкого діапазону УФ-променів;
- натуральні компоненти у складі;
- безпечний для природи (біорозкладаємо);
- сумісний із принтерами Anycubic.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Вид фотополімеру | Стоматологічний |
| Технологія засвічення принтера | DLP/LCD/LED |
| Твердість по Шору | 84 D |
| Запах | Слабкий |
| В'язкість | 150-300 МПа * с |
| Подовження при розриві | 11 – 20% |
| густина | 1.05 – 1.25 г/см |
| Міцність на розтягування | 59 - 70 МПа |
| Відповідні принтери | Anet, Anycubic, Flashforge, Flyingbear, Phrozen, SparkMaker, Wanhao, QIDI Tech |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 80х80х175 мм |
| Габарити упаковки | 90х90х190 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Вага брутто | 1.2 кг |