3D принтер Anycubic 4Max Dual – новинка 2021 року від Anycubic, який не втомлюється дивувати своїх користувачів. Новий принтер продовжує серію 4Max і є покращеною версією пристрою з двома екструдерами. Це означає, що користувачі отримають більші можливості для творчості, друкуючи двома видами пластику!
3D принтер 4Max Dual працює за технологією FDM і постачається повністю зібраним. Для роботи достатньо провести калібрування друкарської платформи та встановити котушки з ниткою.
Корпус принтера виконаний із міцної сталі, яка забезпечує стабільність навіть при роботі на високих швидкостях. Закрита область друку створює максимально комфортні умови для роботи різними видами пластику - зниження зовнішніх впливів допомагає уникнути відшарування та перевитрати матеріалу.
Головною особливістю нового 4Max Dual є 2 екструдери для друку з підтримками або роботи різними кольорами. Незважаючи на нові покращення друк залишається тихим - покращена система вентиляції та драйвери ТМС 2208 роблять роботу принтера практично безшумною.
Крім традиційних функцій відновлення друку після перебоїв у живленні та індикації закінчення філаменту, 4Max Dual автоматично вимикається після завершення друку.
Як і завжди, Anycubic постачає принтер з великим набором аксесуарів для друку.
Переваги 3D принтера Anycubic 4Max Dual
Новий принтер з двома екструдерами - чудове рішення для мейкерів, професіоналів та новачків у 3D друку. Пристрій має всі переваги серії 4Max і підходить для дому, офісу, майстерні або навчального закладу.
Особливості Anycubic 4Max Dual:
- закрита камера друку;
- два екструдери;
- сталевий корпус;
- багата комплектація;
- просте інтуїтивно зрозуміле керування.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Ні |
| Корпус принтера | Закритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкуючих сопел | 2 шт. |
| Температура екструдера | 260°C |
| Температура столу | 100°С |
| Область друку | 245х200х165 мм друк одним екструдером, 220х200х165 мм друк двома екструдерами |
| Калібрівка | Напівавтоматична |
| Швидкість друку / вирощування | 20 – 80 мм/с |
| Товщина шару | 0.05 – 0.3 мм |
| Точність осі XY | 0.0125 мм |
| Точність осі Z | 0.00125 мм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 2 кольори |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Примусовий підігрів камери | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Система відновлення друку | Так |
| Сопло | 0.5 мм |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | ABS, PLA, PVA |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | .STL, .OBJ, .JPG, .PNG |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Cura, Simplify3D, Repetier-HOST |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель), SD Card |
| Електроживлення | 110/220 V, 50/60 Гц, 400W |
| Робоча температура середовища | 8 - 40 ° С |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 466х410х454 мм |
| Габарити упаковки | 552х496х535 мм |
| Вага нетто | 19.6 кг |
| Вага брутто | 23.7 кг |