3D принтер Elegoo Mars 4 9k – компактний настільний LCD-принтер нового покоління з вражаючою роздільною здатністю 9K, підвищеною точністю друку та новим джерелом УФ-випромінювання.
Новинка може похвалитися 7-дюймовою монохромною РК-матрицею 9K з роздільною здатністю 8520x4320 пікселів і точність по осі XY 18 мкм, що дозволяє щоразу друкувати чіткі та складні моделі з точним відображенням кожної деталі та гострими краями зі швидкістю друку до 7.
Габарити області побудови становлять 153.36x77.76x175 мм, що забезпечує достатньо місця для достатньо об'ємних проектів без шкоди для точності друку.
Elegoo Mars 4 9к використовується потужне джерело світла COB, що складається з 36 світлодіодів, прихованих під монохромним РК-дисплеєм, які працюють разом. Він рівномірно розподіляє промені з довжиною хвилі 405 нм по всій РК-матриці, що забезпечує максимально рівномірне засвітлення фотополімеру під час друку.
Завдяки великому вентилятору, що охолоджує, і теплопровідним мідним трубкам поруч із джерелом УФ-випромінювання COB досягається ефективне розсіювання тепла. Це значно продовжує термін служби принтера.
Вісь Z рухається лінійною напрямною, яка забезпечує стабільне і точне переміщення під час друку, ефективно згладжуючи текстуру шару і роблячи поверхню моделі більш гладкою.
Нековзні гвинти із шестигранною головкою для вирівнювання прості у користуванні, що полегшує вирівнювання друкарської платформи.
Поверхня друкарської платформи була оброблена лазером, що забезпечує відмінну адгезію та гарантує, що моделі надійно фіксуватимуться на платформі під час друку.
3,5-дюймовий сенсорний екран оснащений функцією попереднього перегляду моделі та індикатором виконання в режимі реального часу, що дозволяє відстежувати процес друку та вносити необхідні корективи.
Модернізований очищувач повітря, що підключається додатково, оснащений пластиковим захисним корпусом для захисту вбудованого фільтра з активованим вугіллям, що ефективно усуває запах смоли під час друку.
3D принтер Elegoo Mars 4 9k повністю сумісний зі слайсером Voxeldance Tango Slicer, який пропонує три режими друку: статичний режим та динамічний плавний та динамічний високошвидкісний режим для підвищення ефективності друку та оптимізації результату з точки зору якості та швидкості чи балансу того та іншого.
Файл GOO slice з відкритим кодом сумісний зі стороннім програмним забезпеченням для слайсингу. Це дає користувачеві свободу вибору найкращого програмного забезпечення відповідно до його потреб.
| Загальні | |
| Бренд | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | LCD/LED |
| Область друку | 153.36x77.76x175 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 30 - 70 мм/год |
| Товщина шару | 0.01 – 0.2 мм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Тип матриці | LCD Mono |
| Роздільна здатність матриці | 8520x4320 px |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Роздільна здатність по осі XY | 0.05 |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | Фотополімерні смоли |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | stl |
| Сумісні ОС | Windows |
| Програмне забезпечення | Voxeldance Tango |
| додаткова інформація | |
| Комплект поставки | Набір інструментів, одноразові маски та рукавички, USB накопичувач, вугільний фільтр Mini Purifaier, який підключається до USB порту під ковпаком принтера, позаду ванни для смоли. |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель) |
| Електроживлення | 100-240V 50/60Hz 18 Вт |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 246х230х453 мм |
| Габарити упаковки | 300х300х500 мм |
| Вага нетто | 6.8 кг |
| Вага брутто | 8.5 кг |