Балансуючи між м'якістю та міцністю, Anycubic UV Tough Resin може витримувати згинання, вигин та стискання. Випробувальний модуль, незатверділа смола, має розмір 10мм*4мм*80мм, що свідчить про те, що її нелегко зламати при згинанні.
Фотополімер Anycubic UV Tough Resin – смола для широкого спектру застосування. Полімер призначений для друку амортизуючих та гнучких виробів у різних галузях промисловості.
Фотополімер зручний у роботі, має низьку в'язкість та високу точність. Завдяки низькій усадці ви можете друкувати вироби з чіткими деталями та високою деталізацією.
Після повної полімеризації вироби з Anycubic UV Tough Resin мають високу стійкість до стиснення, розтягування та вигину. Деталі не просто зламати, тому зі смоли можна друкувати багатофункціональні елементи. Випробування, проведені Anycubic, показують, що надруковані деталі витримують багаторазове згинання, не розтріскуються при свердлінні та стійкі до падіння.
Смола чутлива до УФ-променів у діапазоні 365-405 нм, тому сумісна не тільки з 3D принтерами Anycubic, але й обладнанням інших виробників. Anycubic UV Tough Resin доступний у різних обсягах та кольорах, які підходять для всіх видів завдань.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Вид фотополімеру | Стандартний |
| Технологія засвічення принтера | SLA |
| Спектр засвічення | 365 – 405 нм |
| Твердість по Шору | 76 D |
| В'язкість | 150 - 250 МПа * с |
| Подовження при розриві | 30 -50% |
| густина | 1.10 – 1.15 г/см3 |
| Міцність на розтягування | 35 - 45 МПа |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 100х100х280 мм |
| Габарити упаковки | 110х110х300 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Вага брутто | 1.2 кг |