Фотополімер Elegoo Water Washable Resin – це універсальна смола для друку на DLP/LCD 3D принтерах. Її головна особливість – можливість промивання надрукованих виробів водою з-під крана. Достатньо опустити деталь у ємність із водою, щоб видалити залишки смоли.
Тепер для роботи не потрібно купувати розчинники та спеціальні змивки. Крім суттєвої економії, смола безпечна та майже не має запаху. Саме тому цей фотополімер ідеально підходить для роботи вдома, у школі чи університеті.
Смола цієї серії відрізняється високою якістю пігменту. Готові деталі мають чистий та глибокий колір. Вона має широкий спектр застосування: від мініатюр для настільних ігор до промислових деталей та компонентів.
Ця текуча смола має низьку усадку, що дозволяє відтворювати 3D моделі з високою точністю. Фотополімер сумісний з більшістю принтерів для друку DLP/LCD.
Для отримання максимально якісного результату виробник рекомендує використовувати такі параметри друку:
- Час експозиції у нижній частині: 25 – 35 с.
- Час експозиції шару: 2,5 – 3,5 с. (При інтенсивності випромінювання 3500-4500 мкВт/м2)
- Висота підйому в нижній частині: 6 мм.
- Висота підйому: 6 мм.
- Швидкість підйому в нижній частині: 60 мм/хв.
- Швидкість підйому: 80 мм/хв
- Швидкість ретракту: 150 мм/хв.
- Довжина хвилі: 385~410 нм
Налаштування друку для різних моделей 3D принтерів Elegoo:
ELEGOO Mars:
- Час експозиції у нижній частині (сек.): 60 - 70
- Стандартний час експозиції: 8 – 15
- Висота шару (мм): 0.05
ELEGOO Mars Pro:
- Час експозиції у нижній частині (сек.): 45 - 50
- Стандартний час експозиції: 7 – 12
- Висота шару (мм): 0.05
ELEGOO Mars 2 Pro/Mars 2:
- Час експозиції в нижній частині (сек.): 35
- Стандартний час експозиції: 2.5 – 3
- Висота шару (мм): 0.05
ELEGOO Mars 3/Mars 3 Pro:
- Час експозиції у нижній частині (сек.): 35 - 45
- Стандартний час експозиції: 2.5 – 3
- Висота шару (мм): 0.05
ELEGOO Saturn/Saturn S:
- Час експозиції у нижній частині (сек.): 35 - 45
- Стандартний час експозиції: 2.5 – 3
- Висота шару (мм): 0.05
ELEGOO Saturn 2:
- Час експозиції у нижній частині (сек.): 30 - 35
- Стандартний час експозиції: 2.5 – 3.5
- Висота шару (мм): 0.05
ELEGOO Jupiter:
- Час експозиції у нижній частині (сек.): 30 - 35
- Стандартний час експозиції: 2.5 – 3.5
- Висота шару (мм): 0.05
| Загальні | |
| Бренд | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Вид фотополімеру | Стандартний |
| Технологія засвічення принтера | DLP/LCD/LED |
| Спектр засвічення | 405 нм |
| Твердість по Шору | 80 – 85 D |
| Запах | Слабкий |
| В'язкість | 200 – 450 МПа |
| Подовження при розриві | 14.91±10% |
| густина | 1.05 - 1.25 г/см³ |
| Міцність на розтягування | 22.89±10% |
| Усадка | 3.72 – 4.24 % |
| Відповідні принтери | Anet, Anycubic, Flashforge, Flyingbear, Phrozen, SparkMaker, Wanhao, QIDI Tech |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 80х80х180 мм |
| Габарити упаковки | 90х90х190 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Вага брутто | 1.2 кг |