3D принтер Anycubic Photon Mono SQ – найновіша модель від одного з провідних виробників фотополімерних 3Д-принтерів. Цей бюджетний пристрій може похвалитися дуже великою областю побудови, яка за своїми габаритами перевершує більшість конкурентів у цьому класі. У поєднанні з високою роздільною здатністю це дозволяє створювати домашні DIY-проекти високої якості та використовувати принтер у сфері освіти.
Anycubic Photon Mono SQ досить компактний. При висоті 445 мм та масі 8.5 кг він цілком підходить для настільного розміщення. При цьому габарити області побудови становлять 128х120х200 мм, тобто в 1.7 рази більше, ніж у надпопулярних моделей Photon Mono і Photon Mono SE. Для фотополімерного принтера в ціновій категорії нижче за $500 це чудовий показник.
3Д-принтер отримав збільшену монохромну LCD-матрицю діагоналлю 6.9 дюйма, яка забезпечує роздільну здатність друку 2560×2400 або 3K. Заявлена тривалість роботи цієї матриці становить 2000 годин. Більш надійним стало і матричне джерело УФ-випромінювання з довжиною хвилі 405 нм, що забезпечує засвічення та полімеризацію моделі з усіх боків. Роздільна здатність по осі XY становить 0.05 мм, а по осі Z - 0.01 мм. Максимальна швидкість друку – це традиційні для серії 60 мм на годину, що також є чудовим показником.
3D принтер Anycubic Photon Mono SQ демонструє високу точність при створенні найдрібніших деталей. Не в останню чергу це відбувається завдяки його підвищеній стабільності: надточним рейкам на осі Z і новому двигуну. Показники товщини одного шару можна налаштовувати у проміжку від 0.01 до 0.15 мм.
У цій моделі застосовується нове покоління FEP-плівки, яка добре захищена від подряпин і не допускає попадання фотополімерної смоли на матрицю.
3Д-принтер Anycubic Photon Mono SQ адаптований для роботи з фірмовим слайсером Anycubic Photon workshop. Для передачі даних він оснащений портом USB, а всі налаштування вносяться за допомогою зручного 3.5-дюймового тачскріна з продуманим інтерфейсом користувача.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | LCD/LED |
| Область друку | 128х120х200 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 60 мм/год |
| Товщина шару | 0.01 – 0.15 мм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Діагональ матриці | 6.9 дюйми |
| Тип матриці | LCD Mono |
| Роздільна здатність матриці | 3K, (2560х2400) px |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Роздільна здатність по осі XY | 0.05 мм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | фотополімерна смола |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | ANYCUBIC Photon workshop |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель) |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 270х220х445 мм |
| Габарити упаковки | 295х345х550 мм |
| Вага нетто | 8.5 кг |
| Вага брутто | 9 кг |