Зустрічайте Anycubic Photon Mono M5 – потужний 3D принтер, спроектований для втілення вашої творчої наснаги в реальність без зайвого клопоту!
Дозвіл 12К у вашому розпорядженніЗ найбільшим у світі 10.1-дюймовим монохромним LCD-екраном роздільною здатністю 11520*5120 та горизонтальним розміром пікселя всього 19 мкм, Photon Mono M5 здатний відтворювати деталі з дивовижною точністю – до товщини волосся. Контрастне відношення 480:1 робить краї моделі чіткими та виразними.
Anycubic AppЗавантажте популярні моделі та STL-файли в один дотик і пориньте у світ 3D-друку. Можливість моніторингу процесу друку гарантує повний контроль.
Оновлене ПЗ Anycubic Photon Workshop 3.1Нова версія безкоштовного слайсера Anycubic Photon Workshop 3.1 надає вам ще більш зручний досвід нарізування моделей та генерації автоматичних підтримок, готуючи правильний та якісний процес друку. Спрощений інтерфейс робить нарізання ще більш інтуїтивним. Нова функція ремонту помилок сітки моделей також збільшує успішність друку.
Новий алгоритм підтримкиНовий алгоритм підтримки покращує стабільність і успішність друку, знижує пошкодження поверхні моделі, а підтримку і саму модель легше відокремити від друкарської платформи.
Професійно та простота у використанніЗавдяки лазерному гравіюванню на платформі для друку, Photon Mono M5 забезпечує ідеально плоску поверхню та гарну адгезію моделей порівняно з платформами з піскоструминною обробкою. Це значно покращує зчеплення моделі, знижує ймовірність відшарування та деформації, а також радикально підвищує відсоток успішних печаток.
Стабільна робота з подвійними лінійними напрямнимиЗастосування високостабільних та точних подвійних лінійних напрямних по осі Z з гвинтовою віссю у поєднанні зі зносостійкою гайкою POM забезпечує мікрорівень точності роботи осі Z без вібрацій. Це ефективно усуває бриж на моделях і підкреслює красу деталей.
Не пропустіть шанс втілити в життя свої проекти з Anycubic Photon Mono M5 – вашим вірним супутником у світі 3D-друку!
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | LCD/LED |
| Область друку | 200х218х123 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 20-50 мм/год |
| Товщина шару | До 10 мкм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Діагональ матриці | 10.1 дюйми |
| Тип матриці | LCD Mono |
| Дозвіл матриці | 12K (11520 x 5120 px) |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Роздільна здатність по осі XY | 19х24 мкм |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | stl, obj |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Anycubic Photon Workshop 3.1 |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель), Wi-Fi |
| Електроживлення | 220 В, 100 Вт |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 460х270х1123 мм |
| Габарити упаковки | 375x395x600 мм |
| Вага нетто | 8.6 кг |
| Вага брутто | 12 кг |