Опис: 3d-принтер anycubic photon mono x 6k limited edition
3D принтер Anycubic Photon Mono X 6K Limited Edition – спеціальний лімітований випуск моделі з оригінальним дизайном. У цьому пристрої з'єдналося все, що користувачі так цінують Anycubic Photon mono X 6K, а також неповторний дизайн захисного кожуха.
Характеристики
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | MSLA |
| Область друку | 197х122х245 мм |
| Швидкість друку / вирощування | до 80 мм/год |
| Товщина шару | 10 мкм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Діагональ матриці | 8.9" |
| Тип матриці | LCD Mono |
| Роздільна здатність матриці | 5760x3600 |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Роздільна здатність по осі XY | 0.034 мм |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Відеокамера | Ні |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | фотополімерна смола |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | stl |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Photon Workshop |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель), Wi-Fi |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 270x290x475 мм |
| Габарити упаковки | 375x395x600 мм |
| Вага нетто | 11 кг |
| Вага брутто | 14 кг |