3D принтер Anycubic Kobra Max — старша модель у новій лінійці FDM-принтерів від Anycubic. Цей принтер може запропонувати рекордні габарити області побудови, має просунуту механіку і багатий функціонал. Це відмінний вибір для користувачів, які хочуть здобути новий досвід в 3Д-друку великогабаритних моделей.
Пристрій постачається у виді модульного DIY-набору і збирається за раховані хвилини. Після складання ви отримуєте FDM-принтер з корпусом відкритого типу та габаритами області побудови 400×450×400 мм. Це дає вам можливість створювати по-справжньому великі вироби без необхідності збирати їх з окремих деталей і склеювати.
Для того, щоб зберігати стабільність і точність друку при збільшених габаритах 3D принтер Anycubic Kobra Max додатково оснащується подвійними напрямними на осі Z.
Пристрій отримав сучасний Direct-екструдер власної розробки Anycubic, завдяки якому можна ефективно використовувати широкий спектр матеріалів: від PLA, SBS або PETG до гнучких TPU і TPE-пластиків.
Як і інші моделі в цій лінійці, в Max реалізовано автоматичне регулювання друкованої платформи за 16 точками. Ця функція значно полегшує налаштування принтера. Сама платформа розташовується на сталевій основі і має покриття з карборундового скла, стійкого до подряпин. Таке покриття забезпечує чудову адгезію першого шару моделі.
3D принтер Anycubic Kobra Max оснащується великим і зручним LCD-тачскрином, за допомогою якого можна швидко виконати всі налаштування та запустити друк.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Так |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Тип екструдера | Bowden |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 260 °С |
| Температура столу | 90 °С |
| Область друку | 400x400x450 мм |
| Калібрівка | Автоматична |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Примусовий підігрів камери | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Вбудований 3D сканер | Ні |
| Підтримувані матеріали | PLA, ABS, PETG, Wood, TPU |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | STL, OBJ, AMF, GCODE |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| Програмне забезпечення | Cura |
| додаткова інформація | |
| Комплект поставки | Основа принтера, Карборундове скло, Діагональний елемент, Дисплей, Пластик для друку, Тримач для котушки пластику, Платформа, Рама, Набір інструментів, USB-кабель, Мастило, Пружинна шайба, SD-карта, SD кардрідер, Шнур живлення, Затискач для платформи , Ущільнювальна прокладка, Гайка, Гвинти |
| Інтерфейс підключення | USB (Кабель) |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 720x715x665 мм |
| Габарити упаковки | 800x800x400 мм |
| Вага нетто | 20 кг |
| Вага брутто | 25 кг |