3D принтер Bambu Lab X1 Carbon Combo - високошвидкісний принтер FDM для будь-яких завдань. Bambu Lab X1 оснащений автоматичною системою матеріалів AMS, яка дозволяє створювати повнокольорові вироби із різних матеріалів.
Конструкція принтера та системи подачі матеріалу повністю герметична та оснащена датчиком вологості та системою попереднього нагрівання матеріалу. У відсік можна завантажувати одночасно до 4 котушок із матеріалом.
Bambu Lab X1 Carbon Combo оснащений елементами штучного інтелекту. Два набори незалежних датчиків дозволяють ідеально вирівняти друкарську платформу та виконати автоматичне налаштування для ідеального першого шару. Також система дозволяє розпізнати помилки друку та припинити роботу у випадку, якщо друк не вдався.
Виробник заявляє, що його принтер - один із найшвидших, і це не просто слова. Ультралегкі карбонові напрямні, керамічний нагрівач хотенду та рама зі сталі роблять друк не тільки швидким, а й стабільним. При цьому час друку не залежить від висоти шару - навіть при параметрах 0.1 мм друк залишається швидким.
3D принтер Bambu Lab X1 Carbon Combo оснащений активною компенсацією вібрації по осі XY, що дозволяє досягти точної висоти по осі Z, а також дозволяє керувати швидкістю екструзії для отримання ідеально гладких виробів.
Принтер готовий до друку з коробки. Завдяки фірмовому програмному забезпеченню користувачі можуть керувати своїм пристроєм у будь-який час та в будь-якому місці. Крім того, програмне забезпечення дозволяє керувати всім проектом в одному додатку, а не використовувати різні програми для налаштування параметрів, слайсингу та інших завдань.
У комплект входить принтер, система подачі матеріалу Bambu Lab AMS, хотенд зі сталевим соплом діаметром 0.4 мм, 2 листи для друкарської платформи, комплект деталей для контролю подачі філаменту, клей-олівець, шпатель, голка для прочищення сопла та 3 котушки філаменту вагою 250 г. .
| Загальні | |
| Бренд | Bambu Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Ні |
| Корпус принтера | Закритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 300°С |
| Температура столу | 110°С |
| Область друку | 256х256х256 мм |
| Калібрівка | Автоматична |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 1 колір |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Ні |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Система відновлення друку | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Оптична система | Камера з роздільною здатністю 1920х1080 px |
| Підтримувані матеріали | PLA, PETG, TPU, ABS, ASA, PVA, PET, PA, PC, Carbon Fiber, Glass Fiber |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | .STL, .OBJ |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS |
| Програмне забезпечення | Bambu Studio, Superslicer, Prusaslicer, Cura |
| додаткова інформація | |
| Комплект поставки | 3D принтер з аксесуарами та Bambu Lab AMS |
| Інтерфейс підключення | Wi-Fi, Bambu-Bus |
| Електроживлення | 100 – 240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 389х389х457 мм |
| Габарити упаковки | 450х450х500 мм |
| Вага нетто | 19.13 кг |
| Вага брутто | 23 кг |