3D принтер Bambu Lab A1 mini – компактний настільний 3D принтер для FDM друку кількома кольорами. Оснащений усіма необхідними функціями для якісного друку A1 mini дозволяє створювати різні вироби – від іграшок та сувенірів до демонстраційних моделей.
Конструкція принтера A1 mini міцна та надійна. Цільнометалеві рейкові напрямні, жорстка рама та вдосконалена система управління рухом забезпечують високу точність та стабільність друку.
3D принтер Bambu Lab A1 mini поставляється попередньо зібраним і готовий до друку прямо із коробки. Підготовка до запуску та налаштування займає лише 20 хвилин. Завдяки функції автоматичного калібрування користувачам не потрібно витрачати час на тривале налаштування перед кожним друком.
3D принтер Bambu Lab A1 mini самостійно виконує калібрування столу, контролює зміщення по осі Z вібраційний резонанс та тиск сопла для кожного завдання. Спеціальна насадка для калібрування позбавляє необхідності використовувати стандартні методи вирівнювання за допомогою паперового листа.
Щодо інших корисних функцій, модель A1 mini може автоматично перевіряти натяг ременя. Якщо ремінь ослаблений, система HMS надішле повідомлення про необхідність використання автоматичного натягувача ременя. Функція активного шумоподавлення двигуна і безшумний режим дозволяють знизити рівень шуму до 48 дБ, що робить модель однією з тихих на ринку.
3D принтер Bambu Lab A1 mini оснащений революційною розробкою Bambu Lab, яка керує екструзією. Система складається із високочастотного датчика для вимірювання тиску в соплі. Алгоритм компенсує швидкість потоку відповідно до заданих показників для забезпечення точності екструзії.
Модель A1 mini підтримує режим друку кількома кольорами пластику (AMS), а також друк однією котушкою. Автоматичне завантаження та вивантаження ниток дозволяє повністю автоматизувати процес 3D друку кількома кольорами пластику. Система швидкої зміни хотенду дозволяє замінити сопло всього за хвилину.
Також 3D принтер Bambu Lab A1 mini оснащений камерою для відстеження прогресу друку та дистанційного контролю. Якщо користувач бажає зберегти конфіденційність, можна закрити камеру спеціальною кришкою. Також виробник заявляє про можливість програвати музику без динаміки. A1 mini може керувати трьома двигунами, що генерують певні частоти вібрації, що дозволяє відтворювати до 3 midi-файлів. За допомогою генератора Web MIDI to GCode користувачі можуть поекспериментувати з різними мелодіями.
Керувати A1 mini так само просто, як і звичайним смартфоном. Зручний і зрозумілий інтерфейс користувача з сенсорним екраном дозволяє не витрачати багато часу на навчання. Не обов'язково бути експертом у 3D друку, щоб керувати A1 mini.
| Загальні | |
| Бренд | Бамбукова лабораторія |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал ущільнення | Пластикова нитка |
| Технологічні штампи | FDM / FFF |
| DIY (набір для збирання) | Ні |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 300°C |
| Температура стола | 80°C |
| Область друку | 180х180х180 мм |
| Напрямні | Рейки |
| Калібрівка | Автоматична |
| Швидкість друку / вирощування | 500 мм/с |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 4 кольори |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Так |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Система відновлення друку | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Оптична система | Низькошвидкісна камера (до 1080P), підтримка уповільненої зйомки |
| Підтримувані матеріали | PLA, PETG, TPU, PVA |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | .STL, .OBJ |
| Сумісні ОС | Windows, MacOS |
| Програмне забезпечення | Bambu Studio, Superslicer, Prusaslicer, Cura |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | Wi-Fi, Bamboo Bus |
| Електроживлення | 100–240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 347x315x365 мм |
| Габарити упаковки | 485x480x530 мм |
| Вага нетто | 5,5 кг |
| Вага брутто | 8,7 кг |