3D принтер Bambu Lab A1 – настільний FDM 3D принтер з відкритою робочою областю. Обладнання дозволяє використовувати до 4 кольорів пластику для створення різноманітних декоративних виробів. 3D принтер підходить як для любителів, так і для професіоналів у галузі дизайну, моделювання та інших творчих спеціальностей.
Конструкція 3D принтера надійна та міцна – виробник використовував якісні компоненти для виготовлення всіх елементів обладнання. Суцільнометалеві напрямні та система приводу із захистом кришки забезпечує тривалу стабільну роботу обладнання.
3D принтер Bambu Lab A1 оснащений системою AMS для друку кількома пластиками. Настільна система підтримує розміщення до 4 кольорів пластику, а завдяки автоматичному завантаженню та розвантаженню нитки користувачам не потрібно вручну міняти пластик у процесі друку. Для компактного розміщення системи AMS виробник пропонує систему кріплення, яка дозволяє закріпити тримач для пластику зверху на рамі A1.
Модель Bambu Lab A1 оснащена системою активного шумоподавлення двигуна. З безшумним режимом друку рівень гучності становить лише 48 дБ, тому користувачі можуть спокійно займатися звичними справами, не відволікаючись від стороннього шуму.
3D принтер Bambu Lab A1 має низку автоматичних функцій для налаштування та контролю роботи. Автоматичне калібрування дозволяє повністю відмовитися від методу вирівнювання друкарської платформи за допомогою аркуша паперу. Система дозволяє виконати не тільки автоматичне вирівнювання столу, але також зробити калібрування зміщення по осі Z, проконтролювати вібраційний резонанс та тиск у соплі перед кожним завданням. Також можна не турбуватися і про натяг ременів - система HMS повідомить необхідність використання автоматичних натягувачів.
3D принтер Bambu Lab A1 дозволяє використовувати до 4 кольорів пластику. Удосконалений тримач пластику AMS lite дозволяє компактно розмістити всі 4 котушки та організувати ергономічне робоче місце. Система хотенду із швидкою заміною дозволяє замінити сопло за кілька секунд без додаткових інструментів. Це означає, що ви можете швидко перейти від одного завдання до іншого.
Віддалено спостерігати за прогресом друку можна за допомогою вбудованої камери. Камера проектує зображення робочого столу, тому можна відстежувати ступінь готовності виробу. Якщо користувачі піклуються про конфіденційність, спеціальна шторка камери дозволить припинити трансляцію без додаткових налаштувань у меню пристрою.
Керувати A1 так само просто, як і звичайним смартфоном. Зручний і зрозумілий інтерфейс користувача з сенсорним екраном дозволяє не витрачати багато часу на навчання. Не обов'язково бути експертом у 3D друку, щоб керувати A1. З додатком Bambu Handy для вашого смартфона, який підтримує друк в один клік з MakerWorld, можна швидко вибрати і надрукувати потрібну модель.
| Загальні | |
| Бренд | Bambu Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Пластикова нитка |
| Технологія друку | FDM/FFF |
| DIY (набір для збирання) | Ні |
| Корпус принтера | Відкритий |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Кількість друкуючих сопел | 1 шт. |
| Температура екструдера | 300°С |
| Температура столу | 100°С |
| Область друку | 256х256х256 мм |
| Напрямні | Рейки |
| Калібрівка | Автоматична |
| Швидкість друку / вирощування | 500 мм/с |
| Повнокольоровий друк | Ні |
| Кількість кольорів | 4 кольори |
| Підігріваний стіл | Так |
| Високотемпературний друк | Ні |
| Відеокамера | Так |
| Контроль наявності пластику | Так |
| Система відновлення друку | Так |
| Сопло | 0.4 мм |
| Оптична система | Низькошвидкісна камера (до 1080P), підтримка уповільненої зйомки |
| Підтримувані матеріали | PLA, PETG, TPU, PVA |
| Програмне забезпечення | |
| Формати файлів, що підтримуються | .STL, .OBJ |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS |
| Програмне забезпечення | Bambu Studio, Superslicer, Prusaslicer, Cura |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | Wi-Fi, Bambu-Bus |
| Електроживлення | 100–240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 385х410х430 мм |
| Габарити упаковки | 485х480х530 мм |
| Вага нетто | 8.3 кг |
| Вага брутто | 10 кг |