3D принтер Anycubic Photon Mono X Pro – нова модель, яка з'явилася у 2021 році. Цей фотополімерний принтер розвиває ідеї лінійки Photon та пропонує користувачам нові можливості та багатий вибір інтелектуальних функцій.
Серія Photon працює за технологією LCD/LED та впевнено розвивається, починаючи з 2015 року. Саме вона забезпечила компанії із Шеньчженю глобальну клієнтську базу. Новинка Anycubic Photon Mono X Pro, безперечно, ще більше розширить цю базу.
Нова модель уперше в історії лінійки інтегрує хмарне підключення. Тепер користувача прямо з хмари зможуть виконувати пошарову нарізку моделей, керувати печаткою, користуватися сховищем файлів, користуватися віддаленим моніторингом та отримувати онлайн-оновлення. Це серйозний набір інтелектуальних функцій, який робить роботу з пристроєм приємнішим і помітно підвищує продуктивність.
3D принтер Anycubic Photon Mono X Pro отримав нову 64-бітну материнську плату, яка забезпечує чудові обчислювальні можливості та набагато швидше обробляє графіку.
| Загальні | |
| Бренд | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал друку | Фотополімерна смола |
| Технологія друку | LCD/LED |
| Область друку | 192х120х245 мм |
| Швидкість друку / вирощування | 60 мм/год |
| Товщина шару | 10 мкм |
| Точність осі Z | 0.01 мм |
| Діагональ матриці | 9.25 дюйма |
| Тип матриці | LCD Mono |
| Дозвіл матриці | 6K |
| Довжина УФ-хвилі | 405 нм |
| Програмне забезпечення | |
| Сумісні ОС | Windows, Mac OS, Linux |
| додаткова інформація | |
| Інтерфейс підключення | USB (Флеш-накопичувач), USB (Кабель), Wi-Fi |
| Габаритні та вага | |
| Габарити товару | 270x290x475 мм |
| Габарити упаковки | 375x395x600 мм |
| Вага нетто | 11 кг |
| Вага брутто | 14 кг |